Massaaž

//Massaaž
Massaaž 2018-09-19T20:51:25+00:00

Massaaž on rahvusvaheline keel, kunst, eriliste pintslitõmmete järgnevus, mis on loodud katmaks kogu kehalõuendit, pakkudes suuremat teadlikkust, tervist ja heaolu.

 /Bernard Gunter/

Üksainus tee viib armastuseni, see on tee iseendasse! On suur vabadus tunda iseendas ja oma kehas end hästi. Teraapiline vorm oma keha hoidmiseks ja armastamiseks on puudutuse kunst läbi massaaži. Olen Sinu jaoks kokku pannud ühe tõeliselt lõõgastava ja teraapilise massaaži, mis põhineb minu töökogemusel ja kehatunnetusel väga erinevate inimestega alates aastast 2001. Peale Iluspa massaažiteraapia on ka teised massaažistiilid mulle omase ja erilise käekirjaga.
Enne teraapilisele massaažile tulemist püüa läbi tunnetada, kuidas Sa end oma kehas tunned. Kui Sa soovid ennast paremini tunda, siis on Sul kasulik teha heaolu taotlus, mis suurendab massaaži tervendavat mõju. Me oleme pidevas muutumises, nii ka meie keha ja Sa oled täiuslik igal ajahetkel just sellisena nagu Sa parasjagu oled!

Iluspa massaažiteraapia on sügavalt lõõgastav erinevate massaažitehnikate sujuv ühendamine, et saavutada mitmetasandiline heaolu vastavalt Sinu hetkeseisundile. See on holistiline keha, hinge ja vaimu tasakaalustav massaažikokteil, mis ühendab endas müostruktuurse-, klassikalise-, aroomi- ja Hiina massaaži võlud ning sobib nii meestel kui naistele. Mitmekülgne massaažiteraapia sisaldab olenevalt seansi pikkusest kas pea-, näo-, kaela-, dekoltee-, käte- ja selja ülaosa massaaži või siis kogu keha, k.a näo- ja peamassaaži.
70min 50€ (45€)
90min 60€ (50€)
120min 80 (70€)

Klassikaline üldmassaaž
60min 35€ (30€)
90min 45€ (38€)

Seljamassaaž
30min 20€ (18€)
60min 35€ (32€)

Aroomiteraapiline üldmassaaž
60min 38€ (32€)
90min 48€ (40€)

Juba üsna ajaloo algusest alates on inimesi aromaatsete taimede võimuga ravitud, lummatud ja müstifitseeritud. Lõhnateraapia on tänu oma looduslikkusele loomulik ravimõjutusviis, mille puhul kasutatakse eeterlikes õlides olevaid kontsentreeritud taimeenergiaid ja neist igaühel on kindel psühholoogiline või füsioloogiline ravitoime. Nad tasakaalustavad närvisüsteemi, leevendavad lihase-, liigese-, närvivalusid, ergutavad immuunsüsteemi, aitavad hormonaalsete probleemide korral, olles sügavalt rahustavad, lõdvestavad, afrodiseerivad, hingeseisundit tasakaalustavd või ergutavad, värskendavad.

Vastunäidustused: rasked südamehaigused, põletikulised-, allergilised-, psüühilised haigused, kilpnäärme ületalitlus, luumurrud, pahaloomulised kasvajad, astmahoo ajal, raseduse ajal, vere hüübimishäirete korral, palaviku korral, 3 kuud peale operatsiooni, enne või pärast alkoholi tarvitamist.

Aroomiteraapiline massaaž mõjub soodsalt: peavalu, unehäirete, lihaspingete, stressi, tselluliidi, üleminekuea vaevuste, nõrgenenud immuunsüsteemi korral.

Tooršokolaadiga üldmassaaž
60 min 50€ (45€)
75 min 55€ (49€)

Šokolaadimassaaži jaoks valmistan ise tooršokolaadi, milleks kasutan kõrge kvaliteediga külmprotsessi käigus valmistatud ilma lisaaineteta toor-kakaopulbrit, mis sisaldab üle 1200 aktiivse aineosa. Teiseks põhikomponendiks on külmpressitud kakaoubade seemnetest saadud rasv ehk toor-kakaovõi, mis sisaldab looduslikke antioksüdante, E-vitamiini ning teisi vitamiine ja mineraale. Lisanüansi saamiseks segan sellesse mõnusalt luksuslikku kokteili kookosrasva või E-vitamiinirikast magusa mandli õli.

Šokolaadi massaaži toime: endorfiini ja serotoniini tootmist soodustav, vananemisvastane, nahka toitev, salendav, elustav, meeli rahustav. Sobib igaühele, kes soovib eriti mitmetoimelist stressivastast endorfiinset massaaži.

Üldmassaaž sooja küünlaõliga
60min 40€ (35€)
90min 50€ (45€)

Küünla- ja aroomimassaaži sümbioos on külluslikult lõõgastav ja tervistav ning nahka noorendav massaaž, mis paneb eluenergia voolama kogu kehas.

Jalgade massaaž
30min 20€ (18€)

Sooja kakaovõiga jalalabade ja säärte massaaž

Müostruktuurne näomassaaž
60min 55€ (50€)

Sisaldab: näo pinnapuhastus, müostruktuurne massaaž näole, dekolteele ja selja ülaosale nahatüübile sobiva massaažiõliga, peamassaaž, silma- ja näokreem. Näo süvalihaste massaažiga viiakse naha aluskude ja lihased toonusesse ja rikastatakse hapnikuga. Vastavalt vajadusele antakse lihastele toonust ja lõõgastatakse, vabastades sinna kogunenud valulikud sümptomid ja spasmid, tekitades üldise heaolutunde. Paraneb organismi ainevahetus, vereringe ja aeglustub kudede vananemisprotsess.

Hiina peamassaaž
15 min 20€ (15€)
30 min 25€ (18€)
60 min 40€ (35€)

Hiina peamassaaž toimub läbi meridiaanide ja energiapunktide mõjutamise. Punktide stimuleerimine on lõõgastava toimega nii peale kui ka kogu kehale, sest peas on palju kogu keha mõjutavaid energiapunkte. Hiina meditsiini eesmärk on haigusi ennetada, seetõttu sobib Hiina peamassaaži teha alati ka inimesele, kel puuduvad valud. Peamassaaži tulemusena paraneb aju vereringe, mis aitab ennetada peavalusid, migreeni, samuti mõjub massaaž und ja keskendumisvõimet soodustavalt, immuunsüsteemi tugevdavalt ja pingeid ning stressi leevendavalt.

Massaaži toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Massaaž parandab kudede vereringet, puhastab organismi jääkainetest ning soodustab ainevahetust. Mõjub soodsalt lihaspingete, unehäirete ja väsimuse puhul. Hea abivahend stressi maandamiseks, immuunsüsteemi turgutamiseks ja närvisüsteemi tasakaalustamiseks.

On teaduslikult tõestatud, et massaaž soodustab ajus heaoluhormoonide dopamiini ja serotoniini tootmist ning seeläbi tugevdab ka immuunsust ning  parandab une kvaliteeti. 

Vastunäidustused: kõrge vererõhk, rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused, põletikulised haigused, pahaloomulised kasvajad, ägedad nahahaigused, nakkushaigused, viirushaigused, palavik, veenilaiendid ja –põletikud, vere hüübimishäired, alkohoolne joove.

Sulgudes olevad hinnad kehtivad püsikliendile.