♥ Sunless Bronze Self-Tanning Lotion 75ml

20,00

Looduslike õlidega isepruunistav kreem ühtlase jume saavutamiseks

Kirjeldus

Väärtuslikud looduslikud õlid nagu seesami- ja pähkliõli ning valitud looduslikult aktiivsed koostisosad annavad näole ja kehale naturaalse päevituse – terve aasta vältel.
Nahk saab ühtlase päevituse ning näeb välja jumekas vaid paari tunniga. Päevitust on võimalik muuta intensiivsemaks kandes kreemi peale mitmeid kordi. Dihüdroksüatsetooni (DHA ehk suhkru derivaat) reageerimisel naha pindmise kihi valkude ja aminohapetega, muudavad need värvi ja tekibki pruun jume. Nahk reageerib hapniku ja proteiinide toimel DHA suhkrule. Kuna päevitus moodustub ainult naha pealmistes kihtides, ei võimenda see pigmendilaike ega tedretäppe, vaid ühtlustab jumet.
Sarapuupähklikoore ekstrakt muudab päevituse intensiivsemaks. Maapähkliõli ja seesamiõli varustavad nahka niiskusega ja muudavad selle elastseks.

Kasutamine: kasuta peale näo ja/või keha koorimist kord nädalas. Kanna toodet ühtlaselt puhastatud nahale. Nahk muutub ühtlaselt päevitunuks mõne tunni möödudes. Korduv kasutus muudab päevituse intensiivsust.

Tähtis – ära unusta oma käsi pesta!