Mind paelub siirus, ehedus ja loodus, mis toetab ja inspireerib mind. Meeldib liikuda, tunda, otsida ja leida, ennast arendada.

Iluspaga on liitunud uus iluhaldjas, Brigita Barbara, kes sulandub imeliselt Iluspa hubasesse õhkkonda, sest temas on oskus põhjalikult pühenduda ja teha hingega oma tööd – need on märksõnad, mis on läbi aastate Iluspa tegemisi kaunistanud ja olnud Iluspa “nägu”!

See tähendab ka seda, et nüüd on Sul võimalus rohkem Iluspad külastada ja sobivaid aegu leida, sest saad nautida lõõgastavaid protseduure ka laupäeviti ja pühapäeviti!

BRIGITA BARBARA KLEEMANN endast:
Olen kosmeetikuna töötanud alates 1998. aastast. See töö on minu kutsumus ning olen teinud seda alati hinge- ja pühendumusega. Mulle meeldib suhelda ning jagada oma oskusi ja teadmisi läbi töö.

Mulle meeldib luua harmooniat, ilu ja tervist inimese hinges ja üldse meie ümber, et läbi hea ja turvalise olemise saaks sisemine sära kiirata ka väliselt. Olles ise ülitundlik kõigele sünteetilisele ja ebaloomulikule, valisin alates aastast 2004 oma töövahenditeks ökosertifikaadiga pärjatud profikosmeetikasarjad, mis toetavad inimest tervikuna ja on vabad sünteetilistest lisaainetest. Olles avatud uutele kaasaegsetele ja parimaid tulemusi andvatele võimalustele kosmeetika vallas, nii  jõudsin ESSE probiootilise kosmeetikasarjani.

Lisaks kosmeetikutööle juhendasin perioodil 2013-2018 ka joogatunde, kus kasutasin lisaks bioenergeetika kursustel õpitud biosensoorse enesetervendamise praktikaid. 2016 lisandusid teraapilised Shindo- ja Sonkyo venitustunnid. Kõik ikka selleks, et oskaksime tasakaalustada oma keha, hinge ja meelt, olla terviklikum, rõõmsam ja veelgi noorem ning ilusam.

Oma enesearengu teel kohtusin 2018 a. kevadel suurepärase õpetaja ja tervendaja José D. Figueroa Garciaga, kelle juures alustasin kursuste sarjaga “Empaatia, Teadlikkus ja Intuitsioon” ning Dr. Bachi õieteraapia. Tema käest olen saanud Reiki initsiatsiooni ja pühendused.

Mind paelub siirus, ehedus ja loodus, mis toetab ja inspireerib mind. Meeldib liikuda, tunda, otsida ja leida, ennast arendada.

Suurim tänu oma tööst on aga rahulolev ja lõõgastunud klient. Soovin kõigile praegustele ja tulevastele klientidele, et nad leiaksid endas harmoonia ja rahu, kontakti oma tõelise olemusega.

Ja mul on siiralt hea meel teha sellist tööd toimiva sarjaga ja osaleda protsessis, mis aitab kaasa inimese noorenemisele ja tasakaalu taastamisele kogu organismis tervikuna.