Hoolitse oma keha eest vankumatu truudusega. Hing peab nägema
läbi Su silmade ja kui need on ähmased, on kogu maailm varjutatud.
/Johann Wolfgang von Goethe/

Seljapuhastus
60min 55€ (50€)
Sisaldab: pinnapuhastus, koorimine, mehaaniline puhastus, mask, kreem.

Iluspa massaažiteraapia (mitme massaažiliigi sujuv ühendus)
30min 35€ (30€)
60min 60€ (55€)
75min 75€ (70€)
90min 85€ (80€)
Massaažiteraapia on sügavalt lõõgastav erinevate tehnikate sujuv ühendamine, et saavutada mitmetasandiline heaolu vastavalt Sinu hetkeseisundile. See on holistiline keha, hinge ja vaimu tasakaalustav massaažikokteil, mis ühendab endas müostruktuurse-, klassikalise-, aroomi- ja Hiina massaaži võlud ning sobib nii meestel kui naistele. Mitmekülgne massaažiteraapia sisaldab kogu keha massaaži, millele lisandub olenevalt seansi pikkusest või eelistustest  näo- ja peamassaaž

Tooršokolaadiga massaažiteraapia
60 min 70€ (65€)
75 min 90€ (85€)
90 min 100€ (95€)
Šokolaadimassaaži jaoks valmistan ise tooršokolaadi, milleks kasutan kõrge kvaliteediga külmprotsessi käigus valmistatud ilma lisaaineteta CocoVi toor-kakaopulbrit, mis sisaldab üle 1200 aktiivse aineosa. Teiseks põhikomponendiks on CocoVi külmpressitud kakaoubade seemnetest saadud rasv ehk toor-kakaovõi, mis sisaldab looduslikke antioksüdante, E-vitamiini ning teisi vitamiine ja mineraale. Lisanüansi saamiseks segan sellesse luksuslikku kokteili kookosrasva või mõnda vitamiinirikast ökoloogilist õli.
Šokolaadi massaaži toime: endorfiini ja serotoniini tootmist soodustav, vananemisvastane, nahka toitev, salendav, elustav, meeli rahustav. Sobib igaühele, kes soovib eriti mitmetoimelist stressivastast endorfiinset massaaži.

Sulgudes olevad hinnad kehtivad püsikliendile.