Hoolitse oma keha eest vankumatu truudusega. Hing peab nägema
läbi Su silmade ja kui need on ähmased, on kogu maailm varjutatud.
/Johann Wolfgang von Goethe/

Iluspa massaažiteraapia (mitme massaažiliigi sujuv ühendus)
30min 30€ (25€)
60min 55€ (50€)
75min 66€ (65€)
90min 80€ (75€)
120min 105€ (96€)
Massaažiteraapia on sügavalt lõõgastav erinevate tehnikate sujuv ühendamine, et saavutada mitmetasandiline heaolu vastavalt Sinu hetkeseisundile. See on holistiline keha, hinge ja vaimu tasakaalustav massaažikokteil, mis ühendab endas müostruktuurse-, klassikalise-, aroomi- ja Hiina massaaži võlud ning sobib nii meestel kui naistele. Mitmekülgne massaažiteraapia sisaldab kogu keha massaaži, millele lisandub olenevalt seansi pikkusest või eelistustest  näo- ja peamassaaž

Tooršokolaadiga massaažiteraapia
60 min 60€ (55€)
75 min 75€ (69€)
90 min 85€ (80€)
Šokolaadimassaaži jaoks valmistan ise tooršokolaadi, milleks kasutan kõrge kvaliteediga külmprotsessi käigus valmistatud ilma lisaaineteta CocoVi toor-kakaopulbrit, mis sisaldab üle 1200 aktiivse aineosa. Teiseks põhikomponendiks on CocoVi külmpressitud kakaoubade seemnetest saadud rasv ehk toor-kakaovõi, mis sisaldab looduslikke antioksüdante, E-vitamiini ning teisi vitamiine ja mineraale. Lisanüansi saamiseks segan sellesse luksuslikku kokteili kookosrasva või mõnda vitamiinirikast ökoloogilist õli.
Šokolaadi massaaži toime: endorfiini ja serotoniini tootmist soodustav, vananemisvastane, nahka toitev, salendav, elustav, meeli rahustav. Sobib igaühele, kes soovib eriti mitmetoimelist stressivastast endorfiinset massaaži.

Probiootiline tselluliidivastane ja salendav kehahoolitsus lõõgastava massaažiga
75min 85€ (75€)
6x 399€
8x 530€
Mitmekülgne keha mikrobioomi tasakaalustav kehahoolitsus, millele annab lisaväärtuse Esse probiootiliste toodete kasutamine kogu hoolduse vältel, samuti lõõgastav aromaatne näo- ja peamassaaž. Hoolitsus algab põhjaliku keha koorimisega, mis valmistab naha suurepäraselt ette järgnevate toimeainete imendumiseks nahka. Järgneb nahka silendav ja lipolüüsi  tekitav kehamask, mille toimimise ajal saad nautida näolihaseid trimmivat ja lõõgastavat massaaži. Et tselluliidimask saaks veelgi kauem toimida, saad nautida ka peamassaaži.  Hoolduse lõpetab salendav ja tselluliiti vähendav massaaž, mis viib kehast jääkaineid välja.  Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav teha läbi 3-8 hooldusest koosnev kuur, mida eelistatavalt tuleks teha 2x nädalas.

Aroomiteraapiline tselluliidivastane piprahooldus
70min 65€ (59€)
6x 330€
8x 430€

Mitmekülgne aromaatne hoolitsus, mis sobib igat tüüpi tselluliidi hoolduseks ja naha kaunimaks muutmiseks. Lisaväärtuse annab protseduurile lõõgastav näomassaaž.
Hoolitsus sisaldab: keha koorimine nahka uuendava ja pehmendava aroomiteraapilise  piprakoorijaga, mis valmistab naha ette järgnevate aktiivainete vastuvõtuks. Dreneeriva, ahendava ja pinguldava geraanium essentsõli kandmine kehale närvikeskuste avamiseks ja lümfide dreneerimiseks. Sobib hästi tselluliidi ja vedeliku peetuse korral. Surnumerevee konsentraadi pihustamine kehale, mis toimib vedelike katalüsaatorina mürke väljutades ja remineraliseerides. Seejärel valge savi ja pipraaroomiõli segu kehale kandmine.
Kehamaski toimimise ajal saad nautida pipraaroomikreemiga näomassaaži. Hoolduse lõpetab piprakreem kogu kehale.
Hoolitsusele on võimalik lisada 15/30/60 minutiline massaaž spetsiaalse anti-tselluliidi massaažiõliga, soodushind vastavalt 15€/20€/35€.
Figuuri kujundamiseks on piprahooldust soovitav teha kaks korda nädalas kolme-nelja nädala jooksul.

Seljapuhastus
60min 55€ (50€)
Sisaldab: pinnapuhastus, koorimine, mehaaniline puhastus, mask, kreem.

Sulgudes olevad hinnad kehtivad püsikliendile.