JANE IREDALE – puhas ja ainulaadne täismineraalmeigisari maailmas aastast 1994.
Sarja kontseptsioon on suunatud nahahooldusele ja kaitsele, st tooted on nahale kasulikud ning isegi nahka tervendavad. Meigisari põhineb 100% looduslikul ja puhtal mineraalsel koostisel, mida on töödeldud farmakoloogia tasandil. Mineraalid on anorgaanilised, mis ei soodusta bakterite paljunemist nahal ega tootes endas. Mineraalid on kõrgelt pigmenteeritud, mistõttu piisab juba väikesest kogusest, et anda nahale terve ja särav jume.
Mineraalsetes meigipõhjades on tähtsal kohal päikesekaitse, sisaldades SPF-faktorit 20. Ainsa mineraalmeigisarjana sisaldavad tooted veel meremineraale, omega-3 rasvhappeid ja granaatõunaekstrakti niiskustasakaalu hoidmiseks nahal.
Sari on riskivaba ka probleemsele (akne, rosaatsea) ja tundlikule nahale, ega ärrita nahka pärast kosmeetilisi süvaprotseduure (happekoorimine, laserhooldus, fotonoorendamine jpm.)
Jane Iredale erineb enamus samalaadsetest sarjadest selle poolest, et ei sisalda nahale kahjulikke ega kasutuid koostisosi nagu talki, mineraalõlisid, parabeene, parfüüme, alkoholi, vismutit, sünteetilisi värv- ja lõhnaineid (FDA) ning ftalaate.
Jane Iredale meigisari on sündinud koostöös Ameerika ilukirurgide ja kosmetoloogide poolt ning on pälvinud tunnustuse dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahooldus- ja dekoratiivkosmeetikaga tegelevate spetsialistide poolt kogu maailmas.