Kirjeldus

PAKI SAATMINE

Kliendil on võimalik Omniva pakiautomaadi vahendusel tellida omale kaupa Eesti Vabariigi piires – hind 3€.

1.1  Kui tellimuse kogusumma ületab 100€, siis on Eesti-sisene kohaletoimetamine tasuta.

2  Tellitud kaup pakitakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 10 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist OÜ Iluspa arveldusarvele. Makseid kontrollitakse kell 9 ja 19:00.

2.1 Kui Kliendi poolt tellitud toodet laos ei ole, siis teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel e-posti teel, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul.

2.2 Postitused tehakse E-R kell 09:00-19:00. Kui tellimus on sooritatud reedel, laupäeval, pühapäeval või riiklikul püha ajal, tehakse postitus sellele järgneval tööpäeval.

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

3.1 Omniva pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires 24-48 tunni jooksul.

3.1 Koostöös Omnivaga saab Klient kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb „Lisainfo“ alla märkida kõige sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Kliendi mobiilile teade ning isiklik uksekood. Kliendil tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakil 7 päeva jooksul järgi käinud, tagastatakse see saatjale. Kui pakk on saatjale tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

3.2 Sihtkoha muutumise korral palume Kliendil uued andmed teavitada nii kiiresti kui võimalik. Kui kaup on juba postitatud, ei ole sihtkoha muutmine meie poolt enam võimalik. Sellisel juhul saab klient muuta kohaletoimetamise teenust pakkuva ettevõtte klienditeeninduse abil.

3.3 Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kohaletoimetamise aeg. OÜ Iluspa tuletab Teile meelde, et Kliendil on oluline märkida tellimust esitades korrektsed andmed (mobiiltelefoni number, e-posti aadress, pakiautomaadi asukoht või paki kullerteenusega saamisel kättesaamise aadress). OÜ Iluspa ja koostööpartnerid ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

3.4 OÜ Iluspa teavitab oma kliente e-posti teel, kui on väljastanud nende saadetise.