Kirjeldus

KUIDAS OSTA E-POEST?

See on lihtne – tuleb läbida järgnevad etapid:

 1. Vali põhikategooria alt POOD endale huvipakkuv kategooria ja seejärel ka sobivad tooted.
  Tooteid saad leida ka kasutades otsingut. Toote nimel klikkides saad avada toote infolehe, kus on põhjalikum informatsioon tootest.
 2. Lisa toode ostukorvi
  Enne toote ostukorvi lisamist saad muuta soovitud ostukogust. Toote saad lisada ostukorvi, kui vajutad nupule „LISA KORVI“. Juba ostukorvi lisatud tooteid saate näha, kui liigute hiirega lehe ülaosas olevale oranži ostukäru märgile. Klikkides ostukäru sümbolil avaneb Teie ostukorvi sisu. Vajadusel saate siin muuta ostukorvi koguseid klikkides „+“ või „-“ nuppe. Kui soovid jätkata toodete valimist enda ostkorvi, siis liigu tagasi lehe üleval olevale kategooriale „POOD“. Kui soovid aga tellimuse vormistada, siis vali nupp „Mine maksma“, kus saad täita vajalikud andmed ja valida makseviisi.
 3. Ostu vormistamine
  Ostu vormistamiseks klikkige nupul „Mine maksma“. Teid suunatakse edasi uuele lehele, kus saate „Arvelduse andmed“ alla kirjutada oma andmed. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud täita. Kontrollige palun kindlasti andmed kaks korda üle, et kõik sisestatud andmed oleksid korrektsed. „Lisainfo“ alla kirjuta millisesse pakiautomaati Sa kaupa soovid või muu oluline info. Seejärel liigu „Ülevaade ja maksmine“ alla, kus saad valida pangaülekande või sularahas maksmise vahel. Valige soovitud tarneviis, tehke mumm sobivasse lahtrisse. Tutvuge lehel kuvatavate e-poe kasutustingimustega ja nendega nõustumisel tehke linnuke vastavasse kasti. Tingimustega mittenõustumisel ei ole võimalik e-poest kaupa osta. Ostu vormistamiseks klikkige nuppu „Esita tellimus”. Seejärel tasu arve, kui oled valinud pangaülekande.
 4. Tasuge ostu eest arve alusel
  Ostu eest saate tasuda arve alusel OÜ Iluspa LHV Panga kontole: EE077700771002786363, lisades selgituseks arve numbri.
  Kauba välja saatmine toimub peale arve tasumist OÜ Iluspa kontole esimesel võimalusel. Kaup tarnitakse Teile vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.