ANNEMARIE BÖRLIND – EFEKTIIVNE LOODUSKOSMEETIKA, mida luuakse innovaatiliste võtetega läbi kvaliteetse toormaterjali. Annemarie Börlind on üks vähestest sertifitseeritud ökokosmeetika tootjatest. Sertifikaat garanteerib tarbijale selle, et toode vastab ökoloogilistele standartitele ja on kõrge kvaliteediga.
Nahahooldustoodete valmistamiseks on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke ja mahepõllumajanduslikke tooraineid: puhtaid ravimtaimeekstrakte, väärtuslikke taimeõlisid, toitvaid vitamiine, aktiivseid merelisi koostisosi. Kõik nahahooldusvahendid on vabad sünteetilistest säilitusainetest (PEG) ja emulgaatoritest ning kunstlikest lõhna- ja värvainetest, olles niimoodi täiesti naha- ja keskkonnasõbralikud. Kõik emulgaatorid, aktiivsed koostisosad on taimsed. Tehnoloogia, mida kasutatakse, toetub teadlaste viimastele avastustele botaanika vallas, mis lubab kasutada taimede parimaid ja väärtuslikumaid raviomadusi. Ka veele, mida kasutatakse on pööratud erilist tähelepanu. Kasutatakse allikavett, mis on pärit regioonist Black Forest, ökoloogiliselt kõige puhtamast piirkonnast Sak­sa­maal, kus on valitsuse poolt keelatud kasutada sünteetilisi väetisi ja kemikaale. Tooted on valmistatud keskkonda säästvalt, pole testitud loomadel. Sobivus inimese nahaga ja efektiivsus on dermatolooliliselt testitud.
SÄILIMINE: tooted valmistatakse õhukindlalt suletud ruumides (vaakumis), mis loob ebasoodsa keskkonna mikroorganismidele. Negatiivne osmoos kindlustab selle, et toodetes kasutatav allikavesi on bakterivaba. Tokoferool (bioloogiline E-vitamiin) on suurepärane antioksüdant. Ürdid (päevakübar, ristik raudrohi), farnesool (alkohol) stabiliseerivad õlifaasi, vältides toodete riknemise, omades antibaktreriaalseid omadusi, kasutatakse näotoonikute ja geelide säilitamisel.