Esse hoolitsused ja koduhooldustooted on sellise koostisega,
mis vähendavad aja mõju nahale ja juba olemasolevaid vananemise ilminguid.

ESSE näohoolitsused

ESSE on luksuslik ökoloogiliselt sertifitseeritud looduslik professionaalne nahahoolduse sari, mis sai loodud aastal 2002 keemiadoktor, Trevor Steyni poolt ja mis baseerub Lõuna-Aafrika kõige efektiivsematel taimedel ja viimastel teaduslikel avastustel naha mikrobioomi osas. Tegu on probiootilise sarjaga, mille tooted ning näo- ja kehahooldused annavad silmnähtava tulemuse. Valitud toodetes on kasutatud ka ELUS probiootilisi mikroobe, mis aitavad naha nooruslikkust ja tasakaalu taastada. Pea kõik tooted sisaldavad erinevas vormis probiootilisi ekstrakte, prebiootikume või ESSE enda välja töötatud kompleksi BIOME+, mis aitab efektiivselt nahka kaitsta, vähendada põletikku. Abi ekseemi, rosaatsea, dermatiidi, akne, ülireageeriva ja tundliku naha puhul!

Et väline ilu ei tuleks tervise arvelt, kasutan hoolduste tegemiseks 100% looduslikku ja toimivat kosmeetikat! Iluspa näohoolitsused ESSE ökoloogiliste ja innovaatiliste vegan toodetega on minu poolt alati rikastatud küllusliku, lõõgastava ja näolihaseid trimmiva massaažiga, mis hõlmab kogu pead ja selja ülaosa ning dekolteed!

ESSE EXPERIENCE DETOX näohoolitsus 75min 80€ (65€) – nahka sügavuti puhastav ja stabiliseeriv hooldus probiootikumidega. Kui tunned, et nahk on tuhm, poorid on suured ja ummistunud ning oleks vaja sügavat puhastus ning mürkainete nahast väljutamist, siis see hooldus on just Sulle! Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja ensümaatilise koorimisega, millele järgneb puhastav, niisutav geelmask. Massaaž ergutab nahaaluse vere- ja lümfiringlust, aidates jääkaineid nahast välja viia. Jääkaineid ja mürke eemaldav savimask koos dekoltee-, selja ülaosa ja peamassaažiga annab põhjaliku lõõgastuse, aidates nahal muutuda taas säravaks, tõeliselt puhtaks ja niisutatuks. Hooldus sobib hästi rasusele nahale, mis vajab sügavpuhastust ja tasakaalustamist.

ESSE EXPERIENCE ANTIOXIDANT näohoolitsus  75min 80€ (65€) – probiootikumidega hooldus taastamaks naha tervet jume ja sära. Ideaalne hooldus hooaegade vahetumisel naha turgutamiseks ja sügavniisutamiseks, mis sobib kõikidele nahatüüpidele. Hooldus taastab naha maksimaalse kaitsevõime ning paneb selle taas elujõust särama. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb massaaž taastava õliga nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates anti-oksüdante nahka viia. Vitamiinidega rikastav mask koos dekoltee-, selja ülaosa ja peamassaažiga annab põhjaliku lõõgastuse, taastades naha sära, muutes seda tugevamaks, elastsemaks, nooruslikumaks.

ESSE EXPERIENCE BRIGHTENING näohoolitsus 75 min 80€ (65€) – pigmendilaikude vastane kirgastav, nahka noorendav ning sära taastav hooldus probiootikumidega. Suurepärane hooldus pigmendilaikudele ja ebaühtlase nahatooni korral. Hooldus taastab ühtlase nahatooni ja naha sära. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja puuviljahappe koorimisega, millele järgneb massaaž nahka taastava õliga nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates anti-oksüdante nahka viia. Vitamiinidega rikastav nahka helendav mask koos dekoltee-, selja ülaosa ja peamassaažiga annab põhjaliku lõõgastuse, taastades naha sära, muutes seda heledamaks ja nooruslikumaks.

ESSE EXPERIENCE SENSITIVE näohoolitsus 75min 80€ (65€) – õrn hooldus tundlikule nahale probiootikumidega. Hooldus on spetsiifiliselt loodud rahustamaks ja silumaks õrna, tundlikku nahka, millel on probleeme rosaatsea, akne, dermatiidi või ülitundlikkusega. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb nahka rahustav ja lõõgastav massaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid nahast välja viia. Sellele järgnev mask koos dekoltee-, selja ülaosa ja peamassaažiga annab põhjaliku lõõgastuse ja taastab nii sisemise kui ka välimise tasakaalu. Nahk on rahustatud, klaarim, sügavuti niisutatud ja vähem reageeriv.

ESSE EXPERIENCE ANTI-AGE näohoolitsus 75min 80€ (75€) – rikkalik hooldus küpsele nahale probiootikumidega. Küpsem nahk vajab rohkem rasvhappeid ja toitmist. Esse vananemisvastane hooldus aitab nahka täita toitainetega, seda noorendada ning taastada naha elujõudu. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb massaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid nahast välja viia. Massaaži käigus kasutatavad aktiivained aitavad nahka sügavuti noorendada ja pinguldada. Oomega rasvhappeid sisaldav mask koos dekoltee-, selja ülaosa ja peamassaažiga annab põhjaliku lõõgastuse, aidates nahas asendamatute rasvhapete varusid täiendada, taastades seeläbi naha sära ja nooruslikkuse.

ESSE ULTIMATE EXPERIENCE noorendav näohoolitsus 120min 160€ (150€) – luksuslik tugevalt noorendav näohoolitsus probiootikumidega. Esse hooldus, mis kasutab kõrges kontsentratsioonis loodusliku botoxi vastet, et koheselt lõõgastada lihaseid, vähendada kortse ja taastada naha nooruslikkust! Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb nahka trimmiv ja lõõgastav massaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid nahast välja viia. Sellele järgnev mask koos dekoltee-, selja ülaosa ja peamassaažiga lõõgastab ja taastab nii sisemise kui ka välimise tasakaalu ning vähendab aktiivselt vananemise ilminguid. Nahk on nooruslikum, särav ning nähtavalt siledam. Ideaalne hooldus enne tähtsaid üritusi või kuurina tugeva noorendava efekti saavutamiseks.

ESSE EXPERIENCE DETOX või SENSITIVE näohoolitsus noorukitele (kuni 18.a.)  65min 55€ (50€) – nahka sügavuti puhastav ja stabiliseeriv hooldus probiootikumidega

Hoolitsuste lisa SEERUMAMPULLID ​ ​Lisaefekti saamiseks on võimalik hoolitsuste täiustamiseks kasutada aktiivaineterikast seerumampulli!
Clarifying Booster​ 15€ rasusele nahale​ ​– ravimaks ja helendamaks akne ilminguid, ka hormonaalse akne korral. Peale hooldust on paari päeva jooksul juba näha, kuidas nahk on siledam, ühtlasem ja akneilmingud on vähenenud.
Hyaluronic Booster 15€ kuivale ja vananevale nahale – niisutab nahka sügavuti ning aitab ergutada kollegeeni ja elastiini kiudude tootmist sügaval nahas. Tulemuseks on särav, siledam ja tugevam nahk.
Intensity Booster 15€ kohese noorendava efekti saavutamiseks. Ideaalne täiendus hooldusele kui on tulemas üritus, kus on sooviks nooruslikult särada. Booster sisaldab Acmella ekstrakti, mis on looduslik Botoxi vaste. See tähendab et kortsud on hetkega silutud ja nahk nooruslikum. Täiuslik lisa Anti-Age või Esse Plus+ noorendavale hoolitsusele.
Hydroboost Booster 15€ dehüdreerunud ja kuivale nahale – annab täiendava niiskusesüsti väga kuivale nahale. Sisaldades kasulikke baktereid, hüaluroonhapet ja antioksüdante, aitab saavutada suurepärase tasakaalu ja muuta nahka tugevamaks. Ideaalne täiendus kas Niisutavale, Antioksüdant (sära taastav) või Detox (mürkaineid väljutav ja nahka tugevdav ning tasakaalustav) hoolitsustele.
Bright Booster 15€ pigmentatsiooniprobleemidega nahale – aitab vähendada tumedaid pigmendilaike ning ühtlustada nahatooni. Toob esile naha nooruslikkuse ja sära. Ideaalne täiendus Anti-Age või Kirgastavale (pigmendilaikude vastasele) hooldusele.

Probiotic Boost 35€ – Esse innovatsioon nahahoolduses – puhas segu ELUSATEST probiootikumidest. Probiootikumid ei ole ainult kõhu korrastamiseks. Ka nahal suudavad nad imesid korda saata! Probiootikumid aitavad edukalt parandada erinevaid naha ülitundlikkuse reaktsioone, tugevdada naha kaitsekihti ja aeglustada vananemist. Sobiv täiendus kõikidele hooldustele.

Sulgudes olevad hinnad kehtivad püsikliendile.