Nii enda vaimse tervise kui naha eest hoolitsemise
kõige tähtsamaks faktoriks on rahu säilitamine.
/Charlotte Ferguson/

Keemiline koorimine on saanud viimasel ajal väga populaarseks kosmeetiliseks protseduuriks, kuigi see sõna “hape” võib tunduda hirmutav, on tegemist siiski suhteliselt meeldiva ja tulemuselt efektiivse hooldusega. Samaaegselt tuleb märkida, et keemilised koorimised on laialdase populaarsuse saavutanud just tänu uskumatult kiirele ja nähtavale efektile naha üldise seisundi parandamisel ja jumekuse lisamisel. Sest kes meist ei sooviks omada nooremat, siledamat ja kaunimat nahka ning seda tõesti saavutada paari nädala jooksul.

Keemiliste koorimiste teostamiseks kasutatakse tänapäeval väga erinevaid aineid, milledest enamlevinud on glükoolhape. Teaduslikud uurimused on tõestanud, et kõrge protsendiga glükoolhappel on võime aktiviseerida kollageeni sünteesi, mis tagab nahka pinguldava efekti. Lisaks sellele on avastatud glükoolhappe antioksüdatiivne, põletikuvastane ja pigmendilaike helendav toime. Lisaks kasutatakse laialdaselt salitsüülhapet, resortsinooli, triklooräädikhapet, piimhapet. Erinevate kombinatsioonide puhul on võimalik individuaalse lähenemise korral leida just igale kliendile kõige sobilikum variant.

Toime nahale

Keemiline koormine eemaldab kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ja stimuleerib uute, tervemate rakkude paljunemist, uue ja kvaliteetsema kollageeni teket ning vett siduvate ainete tootmist nahas. Uue kollageeni tootmine on peamine põhjus, miks keemilised koorimised on võimelised tasandama kortse. Keemiline koorimine annab häid tulemusi väga erinevate nahaprobleemide korral:

  • probleemne ja aknele kalduv nahk (rosaatsea, seborroiline nahapõletik)
  • naha vananemise ilmingud (naha kuivus, kuperoosa, ebatasane nahastruktuur)
  • pigmentatsioonihäired (hüperpigmentatsioon, melasma, lentigo, hüpopigmentatsioon)

Hoolduse käik

Keemilist koorimist tehakse kõige sagedamini näole, kuid seda võib teha ka kätele, kaelale, rinnakule ja muudele piirkondadele. Kõigepealt puhastatakse kooritav piirkond spetsiaalse näopiima ja veega, seejärel kantakse pintsliga peale sobiv hape või hapete segu. Olenevalt happe tüübist sõltub koorimise tugevus, kas happe pealhoidmise ajast või peale kantud kihtide arvust. Seejärel hape neutraliseeritakse ja kantakse peale kreem või sobiv mask. Happekoorimise puhul on väga oluline ka ettevalmistav ja kodune hooldus – kindlasti peab kasutama päikesekaitsekreemi, spetsiaalset niisutavat kreemi ja happelist kreemi, et tugevdada soovitud tulemust ning loomulikult ei tohi hoolduskuuri ajal päevitada.

Alati järgi täpselt kosmeetiku antud nõuandeid ja kui Sa ei saa kõigest aru, siis küsi kosmeetikult kindlasti uuesti üle! Küsimustele, soovidele, ettepanekutele on avatud ka minu e-post: kairi@iluspa.ee.

Hooldused

Geelkoorimine maskiga
60min 75€ (70€)
Sisaldab: naha pinnapuhastus, happeline ettevalmistus, happe pealekandmine, neutraliseerimine, nahka rahustav ja uuendav mask, päevakreem (vajadusel SPF kreem).

Superpindmine keemiline koorimine
1kiht alkoholilahust 80€ (70€)
Iga lisakiht 12€ (10€)
Sisaldab: naha pinnapuhastus, happeline ettevalmistus, nahaprobleemile vastav hape, depigmenteeriv kreem (vajadusel SPF kreem).

DNA RECOVERY PEEL – tugevalt pinguldav, silendav  ja fotovananemist ärahoidev hooldus
60min 95€ (89€)

  • kiirendab naha uuenemist ja elustab jumet
  • vananemisvastane
  • naha päikesekahjustusi ennetav ja parandav
  • valgendav ja depigmenteeriv
  • silendab naha pinda ja vähendab märgatavalt pindkuivust

Feerulahape on tugevatoimeline antioksüdant, mis tugevdab ja pinguldab nahka, vähendades kortsujooni ja ka pigmendilaike. Tänu nanotehnoloogilistele avastustele annab hooldus kiire tulemuse lühikese ajaga ja tagab silmnähtavad muutused. Hooldus ei tekita kipitust ega olulist ketendust, juba samal päeval on nahk värske ja jumekas. Soovitav neile, kes armastavad päikest võtta – hoolduses kasutatav feerulalhape tugevdab naha valguskaitsevõimet ning happele pealekantav DNA Recovery kreem sisaldab naha DNA-d taastavaid ensüüme.

Hooldust võib teha 4-6 korrast koosneva kuurina, intervallidega 7-14 päeva, kui ka ühekordse efekthooldusena.

Retises CT retinoolkoorimine
60min 85€ (80€)
Retises CT hooldus sobib naha intensiivseks uuendamiseks. Retises CT keemiline koorimine põhineb retinooli ja C-vitamiini koostoimel. Hooldus on erakordselt tõhusa vananemisvastase, noorendava ja pigmendilaike vähendava toimega. Sooritades hooldust kuurina muutub naha pind tunduvalt siledamaks ja jume ühtlasemaks. Hoolduse järgselt tekkiv naha ketendus, punetus ja turse on normaalsed nähud.
Retinoolhooldus ei sobi põletikulisele nahale. Retinooliga toodetega kasutamise ajal on päevitamine täielikult vastunäidustatud!

Keemiline koorimine kehapiirkonnale 90€-200€ (80€-185€)

Sulgudes olevad hinnad kehtivad püsikliendile