♥ Jane Iredale Amazing Base® tolmpuuder SPF 20

48,90

Erakordselt kattev mineraalne valgustpeegeldav tolmpuuder laia spektri UVA/UVB päikesekaitsega

Kirjeldus

Mineraalne tolmpuuder, mis pakub erakordset katvust ka punetusele ja pigmendilaikudele! Tulemus jääb valgustpeegeldav ja siidjas. Laia spektri UVA/UVB 20 päikesekaitsega, mis on veekindel kuni 40 minutit. Ei sisalda mineraalõli, talki, värvaineid ega parabeene. Ideaalne ka ekseemi või rosaatsea puhul.

Sobiva tooni leidmiseks kirjuta mulle kairi@iluspa.ee ja kohtume salongis, et valida Sinu nahale sobiv toon! Kui Sa juba tead oma tooni, siis lisa see märkusena tellimuse juurde.

Tolmpuudri toonid:
Amber
Bisque
Golden Glow
Honey Bronze
Ivory
Latte
Light Beige
Natural
Radiant
Satin
Suntan
Warm Sienna
Warm Silk

 

Kasutamine: esmakordsel kasutamisel eemalda isoleerkile või tee selle sisse mineraalide paremaks doseerimiseks augud. Seejärel pane puudritoosile kaas uuesti peale. Keera toos tagurpidi ja koputa õrnalt põhjale. Mineraalid on nüüd kasutamiseks sõelal valmis.
Puhasta ja niisuta nahk.
Kasta õrnalt Jane Iredale Chisel Powder pintsel mineraalpuudri sisse. Koputa pintslilt vastu puudritoosi äärt üleliigsed mineraalid.
Töötle kaanel keerutades pintsel ühtlaselt puudriga kokku.
Kanna pintsliga alla suunatud liigutustega õhukeste kihtidena puuder näole. Kui näole sai liiga palju puudrit, kasuta Flocked meigikäsna, et üleliigne eemaldada. Alusta pealekandmisega piirkonnast, kuhu soovid enim katvust. Seejärel hajuta puuder ülejäänud näole ja kaelale.
Kasuta aluskreemina Absence’it, et muuta näonahk pehmeks ja siledaks mineraalpuudri pealekandmiseks. Absence aitab kontrolli alla saada rasu ja vältida värvimuutusi. Kuivale nahale sobib eriti hästi Smooth Affair’i siidine ja niisutav aluskreem ja/või Dream Tint® tooniv päevakreem!
Kui mineraalpõhi tundub nahal esmapilgul liialt puuderjas, siis oota mõni minut naha loomuliku rasu abil sulandumist või pihusta nahale kasulikke Jane Iredale niisutusspreisid, näiteks Lemongrass Love või Pommist niisutusspreid!
Vähem on rohkem! Parem kanda näole mitu õhukest kihti puudrit, kui üritada kohe kõike katta. Sa võid üllatuda, kui palju katvust on võimalik väga vähese kogusega saavutada! 😉

Title