♥ Esse Clarifying oil 15ml

76,20

​Naha mikrobioomi tõhusalt tasakaalustav ja patogeenseid mikroobe pärssiv, põletikke parandav näoõli aknelisele nahale​

ESSE CLARIFYING TOOTEID SAAD OSTA AINULT PEALE KONSULTATSIOONI!

Kirjeldus

See väärtuslik näoõli​ ​s​isaldab üle 1 miljardi ​elusaid ​Lactobacillus’e baktereid ühe ml kohta, et taastada ja tasakaalusta​da​ tõhusalt naha mikrobioomi, ​hoides ära patogeensete bakterite vohamise​, parandades ja pidurdades põletikke.

Võtmekoostisosad:
Pro-vitamiin D – vähendab põletikku ja liigrasu tootmist, reguleerib immuunvastust, vähendab bakterite ületootmist.
Bakuchiol – kontrollib bakterite ja rasu vohamist, hoiab ära põletikke. Looduslik alternatiiv retinoolile, seega ei ärrita, ega muuda nahka tundlikuks nagu retinool.
4 erineva tüvega​ ​elus ​Lactobacillus’e ​segu​ – et aktiivselt muuta naha ökosüsteemi, parandada põletiku koldeid ​, soodustada haavade paranemist​, samuti ​parandada ​naha hüdratatsiooni ​ning ​hoida​ seega​ kogu naha mikrobioom terve ​ja​ tasakaalus.

Kasutamine: kanna 1-2 pumbatäit Clarifying õli näopiirkonnale. Seejärel lisa Clarifying seerumit, et juhtida paremini õli naha sisse ja tagada, et nahk ei jääks õliseks. Kohanda õli kogust vastavalt oma naha seisundile nii hommikul kui õhtul. Kuna Clarifying seerumi ja Clarifying õli toimeained täiendavad üksteist ülitugevalt, tuleks neid kasutada koos, et saavutada soovitud tulemus ka kriitilisemas seisus oleva nahaga.

​On soovitav​ enne SPF-i pealekandmist hoida nahka 15​ ​minutit päikesevalguse käes, et tagada D-vitamiini sünteesi õige aktiveerimine.

100% Natural

65% Organic

100% Cruelty Free

165g Carbon Offset

Koostisosad: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*SqualaneHydrogenated Vegetable Oil, Bakuchiol, Lactobacillus, 7-Dehydrocholesterol, TocopherolAscorbyl PalmitateMaltodextrinHelianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil
*ingredients from organic farming
**made using organic ingredients
***component of natural essential oils
100% of the total ingredients are from natural origin
65% of the total ingredients are from organic farming