♥ Esse Probiotic Serum 30ml

128,60

Erakordne seerum, mis sisaldab ELUS probiootikume ja on abiks mitmete nahaprobleemide korral, sobides nii noorele kui küpsele nahale, samuti erinevatele nahatüüpidele

Kirjeldus

Probiotic Serum on esimene nahahooldustoode maailmas, mis sisaldab enam kui miljard elus probiootilist mikroobi milliliitri kohta – see on ca 50 miljonit ühes tilgas.
Kui probiootikumid on nahaga kokkupuutel aktiveerunud, siis nad tasakaalustavad nahka ja tugevdavad kaitsebarjääri, mistõttu nahk on rohkem pingul, nooruslikum, tervem.
Seerum sisaldab eritüüpi elus Lactobacillus mikroobe ja neist on abi mitmete nahaprobleemide puhul. Kõige enam mainimist väärt on akne ja ekseem.
Ja veel, Esse Probiotic Serum aeglustab vananemist läbi niiskuse parema säilitamise ning vähendades elastiini ja kollageeni lagundamist nahas.
Lactobacillus mikroobid saavad ühenduda naharakkudega (läbi dokkimiskohtade) ja edastada keemilisi sõnumeid läbi nende rakkude, et reguleerida immunoloogilist reaktsiooni ka teistes rakkudes. See vähendab sub-kliinilist põletikku ja aeglustab vananemist.

Oluline on jälgida temperatuuri toote säilitamisel! Seerumit tuleb hoida üle 4°C. Madalamatel temperatuuridel on oht, et rakkudes olev vesi jäätub ning bakterid surevad. Elus probiootikumide sisaldus langeb seeläbi järsult. Samal põhjusel ei tohiks toodet säilitada üle 35°C, sest üle selle temperatuuri, hakkavad probiootikumides olevad ensüümid lagunema ja rakud ei ole enam elujõulised.

Kasutamine: ideaalne on seerumit patsutada 2x päevas puhtale nahale, mis on eelnevalt toonikuga toniseeritud! Seerumit kasuta alati koos sobiva kreemiga, mis sisaldab prebiootikume, et tõhustada soovitud tulemust! Esse sari on välja töötatud taastamaks ajapikku naha mikrobioloogilist keskkonda ning tulemus on seda suurepärasem kui Sa naha pH tasakaalu ei riku teiste brändide toodetega.

Toode ei ole ökosertifikaadiga, kuna sertifikaadi saamiseks oleks Esse pidanud avalikustama toote koostise ning see läks vastuollu intellektuaalomandiga, mida Esse soovis säilitada.

NATURAL
VEGAN
CRUELTY FREE
ORGANIC

FAIR TRADE

Koostisosad: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Hydrogenated Vegetable Oil, Isoamyl Laurate, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Lactobacillus, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Vanillin, Gamma Decalactone