♥ Esse Sensitive Serum 15ml

86,53

Elus probiootikumidega naha mikrobioomi tasakaalustav seerum tundlikele nahatüüpidele

Kirjeldus

Sensitive Serum sobib erinevate nahamurede raviks, kuid eriti efektiivne on see akne või ekseemi puhul, samuti tundliku ning kuiva naha korral. Kõige parema tulemuse saad, kui kasutada toodet koos kreemidega, mis sisaldavad prebiootikume nagu: Esse Sensitive Hydro ja Nourish niisutavad kreemid, samuti Omega kreemid ja Esse+ sarja kreemid.

Esse avastas, et Lactobacillus probiootikumide liigid on kasulikud naha heaolu saavutamiseks ning see seerum sisaldab enam kui üks biljon mikroobi milliliitri kohta – sarnane number nagu Esse Plus  Probiotic Serum´is. Vahe on aga selles, et Sensitive seerum sisaldab ühte liiki probiootikume samas kui Probiotic Serum´is on neid 3 eri liiki. Lactobacillus liik, mis on Sensitive Serum´is on näidanud häid tulemusi naha immuunsüsteemi moduleerimisel, mis aitab kindlustada, et nahk reageerib uutele stiimulitele ootuspäraselt (mitte üle reageerides). Koostis ei sisalda vett ning bakterid on kapseldunud olekus, kuid elus ning võimelised nahka koloniseerima. Bakterid aktiveeruvad nahal veega kokku puutudes. Aktiivsena hakkavad nad nahka tasakaalustama ja kaitsebarjääri tugevdama. Oluline on jälgida temperatuuri, seerumit tuleb hoida üle 4°C. Madalamatel temperatuuridel on risk, et rakkudes olev vesi jäätub. Vee jäätumisel see aga paisub ning lõhub rakumembraani, mille tulemusel rakk sureb. Probiootikumide arv väheneb seeläbi märgatavalt. Lisaks tuleb toodet hoida alla 35°C. Temperatuuridel üle selle hakkavad probiootikumidest olevad ensüümid lagunema ja rakk ei ole enam elujõuline.

Esse Sensitive seerumi esmärgiks on vähendada naha hüpertundlikkust kahe kuu jooksul. Seejärel saad asuda kasutama teisi Esse tooteid.  On väga oluline, et Sa kasutaksid seerumit koos ainult Esse toodetega, kuna teiste brändide koostisained võivad protsessi segada.

Kaitse – peamiseid funktsioone Sinu naha mikrobioomil on kaitsta nahka patogeensete mikroobide eest. Kui Sinu mikrobioloogiline populatsioon on madal, siis seal on ruumi (ja toitu) kahjulikele mikroobidele. Esse eesmärgiks on suurendada kasulike bakterite populatsiooni selliselt, et enam ei oleks ruumi sissetungijatele. See ennetab naha immuunsüsteemi aktiveerumist ja vähendab koormust nahale.

Niisutamine – Sinu keha toodab ise piimhapet, et hoida naha Ph tasakaalu ja säilitada niiskust naha pinnal. Hiljuti avastati, et enamus piimhappest toodetakse hoopis mikroobide poolt. Lactobacillus liigid on selles eriti efektiivsed – sellest ka nende nimi.

Barjääri funktsioon – T-liited avastati üsna hiljuti -2008 aastal, kuid see rakkude sidumise süsteem on oluline naha tervisele – eriti tundlikule nahale. T-liiteid moduleeritakse mikroobide poolt ja seda barjäärfunktsiooni on võimalik radikaalselt parandada, kasutades selleks probiootilisi mikroobe. Paranenud barjäärfunktsiooniga on tundlikkus vähenenud, sest vähem molekule „väljast“ saavad minna naha sügavamatesse kihtidesse.

Kasutamine: Seerum sobib kõikidele tundlikele nahatüüpidele ja kuigi seerum aitab väga hästi tasakaalustada naha mikrobioloogilist tasakaalu, on see ka erakordselt efektiivne nahal, mis kannatab stressi käes. Probiootikumide aktiveerumine muutub efektiivsemaks kasutades lisaks Esse niisutajat. Seerumit tuleks kasutada 2 x päevas. Seerum levib väga hästi. On võimalus, et Sa tunned kerget kihelust/kõditust kohe peale seerumi nahale kandmist. See on normaalne.

See toode ei ole ökoloogilise sertifikaadiga, kuna Ecocert luba ei olnud võimalik teha probiootikumidele, sest Esse soovib säilitada intellektuaalse omandi kaitset!

NATURAL
VEGAN
CRUELTY FREE

ORGANIC

Koostisosad: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Hydrogenated Vegetable Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Isoamyl Laurate, Lactobacillus, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Vanillin, Gamma Decalactone
*ingredients from organic farming

Title