Massaaž on rahvusvaheline keel, kunst, eriliste pintslitõmmete järgnevus, mis on loodud katmaks kogu kehalõuendit, pakkudes suuremat teadlikkust, tervist ja heaolu.

 /Bernard Gunter/

Üksainus tee viib armastuseni, see on tee iseendasse! On suur vabadus tunda iseendas ja oma kehas end hästi. Teraapiline vorm oma keha hoidmiseks ja armastamiseks on puudutuse kunst läbi massaaži. Olen Sinu jaoks kokku pannud ühe tõeliselt lõõgastava ja teraapilise massaaži, mis põhineb minu töökogemusel ja kehatunnetusel väga erinevate inimestega alates aastast 2001. Peale Iluspa massaažiteraapia on ka teised massaažistiilid mulle omase ja erilise käekirjaga.
Enne teraapilisele massaažile tulemist püüa läbi tunnetada, kuidas Sa end oma kehas tunned. Kui soovid ennast paremini tunda, siis on kasulik teha heaolu taotlus, mis suurendab massaaži tervendavat mõju. Oleme pidevas muutumises, nii ka meie keha – Sa oled täiuslik igal ajahetkel just sellisena nagu Sa parasjagu oled!

 

Iluspa massaažiteraapia (mitme massaažiliigi sujuv ühendus)
30min 25€ (20€)
60min 45€ (40€)
75min 55€ (49€)
90min 60€ (55€)
120min 85€ (80€)
Massaažiteraapia on sügavalt lõõgastav erinevate tehnikate sujuv ühendamine, et saavutada mitmetasandiline heaolu vastavalt Sinu hetkeseisundile. See on holistiline keha, hinge ja vaimu tasakaalustav massaažikokteil, mis ühendab endas müostruktuurse-, klassikalise-, aroomi- ja Hiina massaaži võlud ning sobib nii meestel kui naistele. Mitmekülgne massaažiteraapia sisaldab kogu keha massaaži, millele lisandub olenevalt seansi pikkusest või eelistustest  näo- ja peamassaaž.

Tooršokolaadiga massaažiteraapia
60 min 50€ (45€)
75 min 55€ (50€)
90 min 65€ (60€)
Šokolaadimassaaži jaoks valmistan ise tooršokolaadi, milleks kasutan kõrge kvaliteediga külmprotsessi käigus valmistatud ilma lisaaineteta CocoVi toor-kakaopulbrit, mis sisaldab üle 1200 aktiivse aineosa. Teiseks põhikomponendiks on CocoVi külmpressitud kakaoubade seemnetest saadud rasv ehk toor-kakaovõi, mis sisaldab looduslikke antioksüdante, E-vitamiini ning teisi vitamiine ja mineraale. Lisanüansi saamiseks segan sellesse luksuslikku kokteili kookosrasva või mõnda vitamiinirikast ökoloogilist õli.
Šokolaadi massaaži toime: endorfiini ja serotoniini tootmist soodustav, vananemisvastane, nahka toitev, salendav, elustav, meeli rahustav. Sobib igaühele, kes soovib eriti mitmetoimelist stressivastast endorfiinset massaaži.

Jalgade massaaž
30min 30€ (25€)
Sooja kakaovõiga jalalabade ja säärte massaaž

Müostruktuurne näomassaaž
60min 55€ (50€)
Näo süvalihaste massaažiga viiakse naha aluskude ja lihased toonusesse ja rikastatakse hapnikuga. Vastavalt vajadusele antakse lihastele toonust ja lõõgastatakse, vabastades sinna kogunenud valulikud sümptomid ja spasmid, tekitades üldise heaolutunde. Paraneb organismi ainevahetus, vereringe ja aeglustub kudede vananemisprotsess.
Sisaldab: näo pinnapuhastus, müostruktuurne massaaž näole, dekolteele ja selja ülaosale nahatüübile sobiva massaažiõliga, peamassaaž.

Hiina peamassaaž
15 min 20€ (15€)
30 min 25€ (20€)
60 min 45€ (40€)
Hiina peamassaaž toimub läbi meridiaanide ja energiapunktide mõjutamise. Punktide stimuleerimine on lõõgastava toimega nii peale kui ka kogu kehale, sest peas on palju kogu keha mõjutavaid energiapunkte. Hiina meditsiini eesmärk on haigusi ennetada, seetõttu sobib Hiina peamassaaži teha alati ka inimesele, kel puuduvad valud. Peamassaaži tulemusena paraneb aju vereringe, mis aitab ennetada peavalusid, migreeni, samuti mõjub massaaž und ja keskendumisvõimet soodustavalt, immuunsüsteemi tugevdavalt ja pingeid ning stressi leevendavalt.

Massaaži toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Massaaž parandab kudede vereringet, puhastab organismi jääkainetest ning soodustab ainevahetust. Mõjub soodsalt lihaspingete, unehäirete ja väsimuse puhul. Hea abivahend stressi maandamiseks, immuunsüsteemi turgutamiseks ja närvisüsteemi tasakaalustamiseks.

On teaduslikult tõestatud, et massaaž soodustab ajus heaoluhormoonide dopamiini ja serotoniini tootmist ning seeläbi tugevdab ka immuunsust ning  parandab une kvaliteeti. 

Vastunäidustused: kõrge vererõhk, rasked südame-, neeru ja kopsuhaigused, põletikulised haigused, pahaloomulised kasvajad, ägedad nahahaigused, nakkushaigused, viirushaigused, palavik, veenilaiendid ja –põletikud, vere hüübimishäired, alkohoolne joove.

Sulgudes olevad hinnad kehtivad püsikliendile.