Fotolaegas 2018-04-23T00:45:07+00:00

Luba mul taibata tänase täiust, igatsemata homse enamat!

/Toomas Paul/

UUSAASTASOOV 2018

“Kõige olulisemad sündmused ei toimu ilutulestiku saatel, vaid sünnivad vaikuses…”

Soovin, et uuel aastal on Sulle kallid inimesed õnnelikumad ja helgemad tänu sellele, et Sinus endas on rohkem rõõmu, ilu ja vabadust olla Sina ise. Soovin, et Sa võtad aega iseendale ja et ilu Su sees tiivustab teisigi!

 

Talvise pööripäeva aegu…

Iseendasse uskumine on maagia. Kui Sa seda suudad teha, siis suudad Sa ka ükskõik mida muud. /J. W. Goethe/

Suurepärane aeg sel pimedal ajal taas suurendada usku endasse ja astuda seeläbi sammuke elu maagilisele poolele lähemale. Hoides end hetk hetke haaval helgema poole peal ning lubades enesele rõõmustavaid ja hinge kosutavaid ajapeatusi, avad ukse armastusele iseendas ja siis hakkavad juhtuma imed! Su maailm muutub helgemaks, suuremaks, armsamaks!

Riputades ühe jõulutähe õues lõhnava kuusepuu tugevale oksale, võid tunda endas elujõu voolamist, et peagi uutes kõrgustes särada suurena!

Talvise pööripäeva aegu

hetkhaaval valgemasse päeva hiilime…

Peame pidu talvisel pööripäeval

kui kõrgemad ilmad veidi veel viibivad

süüta tuli oma koduaknal

ja saada südamest südamesse

kõige helgemad soovid,

puhtamad mõtted ja mõistmine –

näita, et hoolid…

hingevalgel iga päevaga siis sammuke

ongi siin maailmas valgem!

Sisemist sära ja koos-olemise rõõmu, südamlikku aega nüüd ja praegu!

Kairi

 

Mänguline jõulukuu

Kui väline ilm või ka väljastpoolt tulevad impulsid pole taevani kiita, siis on sobiv aeg oma sisemaailma muuta – rõõmsamaks, mängulisemaks, ehk ka suisa vallatuks!
Aasta viimased nädalad ongi käes ja see on suurepärane aeg olla loomingulisem, mängulisem, lennukam, sest juba vanarahvas nimetas detsembrikuud jõulumängude aja järgi mängukuuks.

Iluspa lõhnab detsembrikuus eriti magusalt, vürtsikalt ja puiduselt just kaneeli järgi, sekka ka nelki, May Changi, kadakat, ylang-ylangi… ja üllatusi! Kaneel koos May Changiga (Litsea Cubeba) on inspireeriv leid, viimase kaunis pastelne õievaht toob praegusel ajal mõtetesse küünlamere ning selle kauni taime lõhn on kokkukõla kevadiselt värskendavast sidrunheinast ja jõuluaja magusvürtsikusest, mis aitab ühteaegu luua meeleselgust, tuua energiat kui ka südant soojendavat lõõgastumist!

Tagasi tulles kaneeli juurde, siis see vürtsikas taim erineval kujul loob kindlasti Sinu kodus rõõmsa meeleolu ja tekitab usaldustunnet, sest toas, kus hõljub kaneeli aroom ei teki enesehaletsus-, armukadedustunnet ja on palju lihtsam keskenduda. Rahvameditsiinis hinnatakse seda soojendavat õli näiteks väsimuse eemaldajana, närvisüsteemi tugevdajana, ajutegevuse ergutajana, aga ka seksuaalsuse suurendajana. Kaneelil on teaduslikult hästi tõestatud ka põletikuvastane toime ja see sobib eriti hästi praegusel ajal viiruste, seente ja bakterite vastu võitlemiseks. Ettevaatlikult tuleb kasutada väga õrnal ja tundlikul nahal ning kasutada ei soovitata kõrge vererõhu korral ja rasedatel.

Mina süütan kaneeliviiruki, soovides lõhnavat, sensuaalset ja rõõmuderohket detsembrit ja et Su toas hõljuks ikka aegajalt vürtsikalt magus ja puidune kaneeli aroom!

 

Hingedepäev

Hinga…

hinge pealt ära
ja hinga hingest hinge
kõige soojemad soovid.
Vaata läbi peegelduste
oma südame sisse,
leia sealt kõik,
mis Sinus on head,
liida need kokku
ja hoia end
helgema poole peal.
Ole hoitud!

Kairi

 

Sügis 2017

Järgne muutustele ja universum avab Sulle uksed kohtades, kus olid enne seinad. /Joseph Campbell/

Sügis oma veerevate kastanite ja langevate värviliste lehtedega inspireerib muutuma. Osale Sinagi sügise muutumismängus, luba vanadel mustritel ja harjumustel, mis Sind enam ei toeta, oma elust unuda ning järgne sammhaaval oma tundmustele ja unistustele, mis Su hinge sütitavad ja toidavad, muutudes seeläbi ise mõistvamaks, õnnelikumaks, hingelt avaramaks, …

Hinge valgustavaid peegeldusi ja meelerahu toovat muutumismängu Sinu sügisesse!

Kairi

 

Kevad 2017

Iluspas olen Sinu abiga ilu loonud nüüd juba 9 aastat.
Sünnipäeva saabumisega jõudis kohale ka suurem muutus, nüüdsest ootan Sind oma Iluspaga Kotzebue 8 valges majas! Oled endiselt väga oodatud osa saama Iluspa inspireerivatest​ ja lõõgastavatest hoolitsustest.

​Muutused ja huvitav aeg on mõjunud mulle​ hinge sütitavalt​ ja nii avaneb nüüd ka Iluspa Sulle uue nurga alt. Mul on suur rõõm, kui Sinagi, armas Iluspa sõber, saad sellest uut energiat, lubades end muutustel inspireerida!:)

Rõõmu valgemast ajast ja ilu märkamisest igas päevas…​

igas hetkes…

Kairi

Iluspa 2017 kevad
iluspa inspiratsioon
iluspa inspiri
iluspa kevad
Iluspa 9
Iluspa 9
Iluspa
Kevad 2017

 

Iseendasse uskumine on maagia. Kui Sa seda suudad teha, siis suudad Sa ka ükskõik mida muud.

J. W. Goethe