♥ Jane Iredale Liquid Minerals® pigmentidega iluseerum

59,90

Erilise koostisega valgustpeegeldav pigmentidega iluseerum, mis on nahahoolduse kõrgtehnoloogia!

Kirjeldus

Helmed selles pumbaga pudelis on tegelikult liposoomides kapselduvad liposoomid. Kaasaegne tehnoloogia aitab ära hoida toimeainete väärtuse kahanemise ja laseb aktiivkoostisosakestel mõjuma hakata nahaga kokkupuutel. Toodet võib kasutada näonahal pärast pesu, kuna veest vähem happeline koostis aitab taastada naha pH taseme.

Sobiva tooni leidmiseks kirjuta mulle kairi@iluspa.ee ja kohtume salongis, et valida Sinu nahale sobiv toon! Kui Sa juba tead oma tooni, siis lisa see märkusena tellimuse juurde.

Pigmentidega iluseerumi toonid:
Amber
Bisque
Golden Glow
Honey Bronze
Latte
Light Beige
Natural
Radiant
Satin
Suntan
Warm Sienna
Caramel

Kasutamine: kanna Liquid Minerali peale Jane Iredale Foundation pintsliga või patsuta lihtsalt sõrmedega näole. Esmakasutamisel tuleb esimese paari pumpamise peale pudelist läbipaistvat vedelikku. See on aaloe vera. Võid määrida selle näole või kätele. Kaks vajutust pumbale on tavaliselt paras kogus toodet, et katta terve nägu. Kanna seda näole kuiva Foundation pintsliga intensiivsemaks katvuseks. Läbipaistvamaks tulemuseks tee pintsel märjaks. Amazing Base või PurePressed mineraalpuudrit võib lisada päikesekaitseks Liquid Mineralsi peale. Rasuse naha korral kanna niisutavat kreemi enne Liquid Minerals’i näole vähe või üldse mitte. Absence või Absence 2 aluskreemi kasutamine aitab kontrolli all hoida näonaha rasueritust, muudab naha siledaks, ühtlaseks ja aitab ära hoida värvimuutuste tekkimise. Seejärel viimistle meik UVA/UVB SPF 20 päikesekaitsega presspuudriga.

Oluliseimad koostisosad:

Q10 koeensüüm, mis võimaldab rakus energiat toota ja on vajalik naharaku paranemiseks, kahjustuste eest kaitsmiseks ja raku noorendamiseks. See looduslikult esinev metaboolne ensüüm aitab igapäevasel kasutamisel ennetada ja ümber pöörata vananemisprotsessi. Koensüüm Q10 vähendab DNA kahjustusi kuni 70%. Samuti aitab see tõhusalt säilitada nahaalust kudet. Vähendab kortsude sügavust kuni 27%. Tugev antioksüdant.

Hüaloroonhape on vettsiduv aine.

C- vitamiin ehk L- askorbiinhape ehk L- askorbaat omab kaitsvat efekti UVB kiirguse vastu. Hea antioksüdant, põletikuvastase toimega. Toodet võib kasutada näonahal pärast pesu, kuna see on veest vähem happeline ja aitab taastada naha pH taseme.