♥ Esse Sensitive Protect Oil 15ml

68,78

Haruldase koostise ja toimega õli tundlikele nahatüüpidele 

Kirjeldus

Selle õli eripära on selles, et sisaldab haruldast kolmekordse ühendusega süsinikahelat, st et ta moodustab kaitsva polümeerkihi nahale vabade radikaalide või UV-kiirtega kokkupuutel. Väga pika ahelaga rasvhapped on looduses haruldased ja Ximenia õli sisaldab seda. Erakordne omadus on ka see, et Ximenia õli suudab ergutada vereringet, viies seeläbi toitained ja hapnikku efektiivsemalt nahka.
Protect õli põhiliseks ülesandeks on tugevdada naha kaitsefunktsioone väliskeskkonnast tulenevate kahjustuste eest ja nahk, millel on tugev kaitsebarjäär, ennetab nahast niiskuse kadu ning on seega terve, elastne, paremas toonuses.
Abiks kui on: ülikuiv nahk, dermatiit, rosaatsea, akne, ülitundlik nahk. Võib julgelt kasutada ka beebi nahal, kui on ekseem (atoopiline dermatiit), ülikuivus.

Kasutamine: peale naha puhastamist ja toniseerimist tilguta 4-10 tilka näole, kaelale ja dekolteele, patsuta õrnalt, kuni see on imendunud ning jätka sobiva niisutava kreemiga. Meeldetuletuseks: kui Sa soovid häid või lausa suurepäraseid tulemusi saada, siis on väga oluline, et Sa kasutaksid õli ainult koos Esse toodetega, kuna teiste brändide koostisained võivad naha tervenemise ja tasakaalustamise protsesse segada või rikkuda.

Toode on 99% ökoloogilise sertifikaadiga.

NATURAL
VEGAN
CRUELTY FREE

FAIR TRADE

Koostisosad: Ximenia Americana Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vanillin