♥ Esse Sensitive Hydro Moisturiser 50ml

68,04

Pro- ja prebiootikumidega niisutav kreem normaalsele või rasusele tundlikule nahale

Kirjeldus

Jah, Hydro! Kui Sul on tundlik, kergesti reageeriv rasususele kalduv, kombineeritud või normaalne nahk, nii noor kui küpsem sort. Tore on see, et kreem sisaldab pro- ja prebiootikume, mis on tõhus kooslus naha mikrobioloogilse keskkonna tasakaalustamisel, et saada kauni jumega nahk. See niisutav kreem on loodud rahustamaks tundlikku rasususele kalduvat nahka läbi naha mikrobioomi tervise tasakaalustamise. Eesmärgiks on vähendada naha hüpertundlikkust kahe kuu jooksul. Seejärel saad asuda kasutama teisi Esse tooteid.  On väga oluline meelespidada, et Sa kasutataksid kreemi ainult koos Esse toodetega, kuna teiste brändide koostisained võivad naha tasakaalustamise protsessi segada. Seda eriti juhul, kui soovid oma nahal suurepäraseid tulemusi näha.

Põhiprintsiip, mida on Esse Sensitive kreemide juures kasutatud, on sama. Hüaluroonhappe, probiootiliste ekstraktide ja prebiootikumide tase on mõlemal sama. Erinevus on aga naha toitmise astmes, mis tuleb kreemi õli sisaldusest. Hydro kreemi koostis on toitmise astme poolest samal tasemel kui Esse Deep Moisturiser kreemil. Niisutav kreem on mõeldud reageeriva ja tundliku naha rahustamiseks ning naha mikrobioloogilise keskkonna tasakaalustamiseks. Naha mikrobioomi mõjutatakse Lactobacillus ekstrakti ja kahe prebiootikumiga: inuliin ja alfaglukaan-oligosahhariidid. See omakorda aitab kaasa naha niiskusetaseme paranemisele ja elastsusele. Madala molekulaarmassiga Hülauroonhape tõstab naha niiskusesisaldust ja pärsib tsütokiin kaskaadi, mis põhjustab põletiku teket.

Kasutamine: peale naha puhastamist ja seerumi või õli kasutamist tupsuta õrnalt näole, dekolteele, kaelale. Sobib kasutamiseks 2x päevas rasusel või normaalsel tundlikul nahal. Hydro Moisturiser on meeldivalt magusa lõhnaga ja imendub kergesti! Alati kui soovid tugevamat efekti või mõni probleem nahal on suurem, kasuta kreemile lisaks ELUS mikroobidega probiootilisi seerumeid.

Toode on ökoloogilise sertifikaadiga.

NATURAL
VEGAN
CRUELTY FREE
ORGANIC

FAIR TRADE

Koostisosad: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Squalane, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Lactobacillus Ferment, Dehydroxanthan Gum, Bisabolol, Sodium Phytate, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Anisate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citric Acid, Lactic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Dehydroacetic Acid, Aqua, Vanillin, Gamma Decalactone
*ingredients from organic farming

Title