♥ Esse Toner Plus 100ml Välja Müüdud

Pro- ja prebiootikumidega toonik naha mikrobioomi toetamiseks kõikidele nahatüüpidele

Kirjeldus

BIOME+ toode, mis sisaldab ka pro- ja prebiootikume, et optimeerida naha mikrobioloogilise ökosüsteemi toimimist. Naha ja selle mikrobioomi omavaheline optimaalne tasakaal on oluline, et hoida nahka tervena ja aeglustada vananemist. Pro- ja prebiootikumid optimeerivad naha mikrobioloogilise keskkonna toimimist. Neroli ja Vanilje annavad kerge meeldiva aroomi.

Kasutamine: pihusta 3-4 pumbatäit puhastatud nahale vahetult enne naha kreemitamist. Patsuta nahka, et kindlustada maksimaalne imendumine. Võib pihustada ka päeva jooksul meigi peale, et seda värskendada ja nahka niisutada. Samuti sobib ideaalselt Esse Clay maski peale, et suurendada selle toimet.

 

NATURAL
VEGAN
CRUELTY FREE
ORGANIC

FAIR TRADE

Koostisosad: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract*, Inulin*, Adansonia Digitata (Baobab) Fruit Extract*, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Maltodextrin, Lactobacillus, Citrus Aurantium (Neroli) Flower Oil*, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Lactic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Aqua (Water), Glyceryl Caprylate, Vanilla Planifolia Seed Extract, Geraniol***, Citral***, Linalool***, Limonene***, Citronellol***
*ingredients from organic farming
***component of natural essential oils