♥ Esse Intensity Serum 30ml

124,00

Botoxi efektiga seerum kortsude kiireks vähendamiseks

Kirjeldus

See on Esse lahendus kiirele kortsude vähendamisele. Kõige sobilikum toode nendele klientidele, kelle peamine soov on, et kortsud väheneksid kiirelt ja silmaga nähtavalt. Seerumil on ka palju lisatoimeid, mis avalduvad seerumi igapäevasel kasutamisel. Nendest kõige märkimisväärsem on üleüldine siluv efekt nahale ja kortsude nähtav vähenemine. Mafane ekstrakt on peamine toimeaine, mis annab kohese tulemuse kortsude vähenemisel, see ekstrakt sisaldab spilantooli, millel on lihaseid lõõgastav toime sarnaselt Botoxile. Ekstraktil on tugev kortse vähendav toime, mida oli näha ka 75% katsealustel. Toime on nähtav kuni 24h või kuni toode pestakse maha. Regulaarse kasutamise järel annab Mafane ekstrakt ka kumulatiivse toime siludes nahka. Kuradiküüne ekstrakt koos võimsa pinguldava Kigelia ekstraktiga kindlustavad regulaarse kasutamise korral kortsude jätkuva vähenemise. Selles tootes on ka erakordselt kõrge sisaldus Hüaluroonhapet – kõrgeim ohutu tase nahale ja kõrgeim tase Esse toodete hulgas. Loomulikult on tootes ka pro- ja prebiootikumid, et vananemist põhjustavad mikroobi liigid välja tõrjuda ja soodustada vaid kasulike bakterite kasvu.

Küpses eas klientidele, kelle peamine mure on naha lõtvus on sobilikum toode Ageless seerum.

Kasutamine: kanna seerum alati puhtale, soovitavalt Esse Plus  sarja toonikuga toniseeritud näole, kaelale, dekolteele nii hommikul kui õhtul. Jätka Esse Plus sarja niisutajaga.  Kohese kortse vähendava tulemuse saavutamiseks tuleks seda kasutada 2 tundi enne soovitud toimimisaega. Peamisel toimeainel läheb 1-2 tundi enne lõpliku efekti saavutamist nahaalustes lihastes. Kasuta toodet iga päev (tavaliselt hommikuti), et tagada kumulatiivne toime naha silumisel ja järjepideval kortsude vähenemisel. Kahekordse toime tagab kiire kortsude vähenemine lühiajaliselt kui nähtav naha noorendamine, mis on kombineeritud kauakestvate tulemustega läbi igapäevase kasutamise.

Toode on ökoloogilise sertifikaadiga.

NATURAL
VEGAN
CRUELTY FREE
ORGANIC

FAIR TRADE

Koostisosad: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract*, Harpagophytum Procumbens (Devil’s Claw) Root Extract*, Alcohol (Ethanol), Aqua (Water), Acmella Oleracea Extract, Propanediol, Glycerin**, Kigelia Africana Fruit Extract, Dehydroxanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Lactobacillus Ferment, Citrullus Lanatus (Kalahari Melon) Seed Oil, Eriocephalus Punctulatus (Cape Chamomile) Leaf Oil, Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract*, Boswellia Carterii (Frankincense) Oil*, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Chamomile) Flower Extract, Salvia Triloba (Sage) Extract, Lactic Acid, Sodium Phytate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vetiveria Zizanioides (Vetiver) Root Oil, Limonene***, Linalool***
*ingredients from organic farming
**made using organic ingredients
***component of natural essential oils

Title